Porady prawne online Kancelaria Adwokacka Karkosza

Porady prawne online

To co wyróżnia Kancelarię Adwokacką w Szczecinie to wnikliwość w każdą sprawę, rzetelność i konsekwencja w działaniu. Udzielamy porad prawnych online!

PORADY PRAWNE ONLINE

Wysokiej jakości usługi prawne - adwokat Szczecin

Kancelaria świadczy również usługi prawne w formie zdalnej umożliwiając Klientowi uzyskanie pomocy prawnej bez wychodzenia z domu. W szczególności mogą Państwo uzyskać poradę prawną, opinię prawną, projekt umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji - bez konieczności osobistego spotkania z adwokatem w Kancelarii. Aby uzyskać usługę prawną online należy:

  • Przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Odebrać e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu około 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Dokonać wpłaty na rachunek bankowy Kancelarii Nest Bank S.A. 14 2530 0008 2024 1016 0348 0001
  • Oczekiwać na wykonanie usługi lub odpowiedź na przedstawione zapytanie, która zostanie przesłana po zaksięgowaniu wpłaty do około 48 godzin.

Uiszczone wynagrodzenie za wykonaną usługę online  będzie zaliczona na poczet wynagrodzenia, jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić adwokatowi prowadzenie sprawy. Przed udzieleniem porady i podjęciem się wykonania zlecenia adwokat zastrzega sobie prawo zadania dodatkowych pytań.

Usługi prawne:

Klienci indywidualni
Klienci indywidualni

Kancelaria udziela pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa karnego, cywilnego i innych dziedzin prawa.

Klienci biznesowi Kancelaria Adwokacka w Szczecinie
Klienci biznesowi

Kancelaria służy fachową pomocą prawną na rzecz przedsiębiorców, zarówno doraźną jak i w formie stałej współpracy.

Porady prawne Adwokat Ernest Karkosza
Porady prawne

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Szczecinie oferuje porady prawne udzielane przez adwokata zarówno w biurze jak również online.

Copyright © 2018   www.adwokat-karkosza.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.