Obsługa prawna

Świadczona przez adwokata kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, gwarantuje bezpieczeństwo w relacjach z kontrahentami, jak również pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów ze strony instytucji państwowych.

OBSŁUGA PRAWNA

Ernest Karkosza
Adwokat Szczecin
Usługi prawne na rzecz przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej bez względu na wybraną formę oznacza permanentne zmagania z obowiązującym stanem prawnym, który to podlega dynamicznym zmianom.

Nierzadko przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają funkcjonowanie w rzeczywistości gospodarczej, nie zdają sobie sprawy z wielości zagadnień, jakie winny zostać uporządkowane, aby uchronić się od późniejszych negatywnych konsekwencji prawnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kancelaria oferuje usługi w postaci stałej, okresowej lub doraźnej kompleksowej obsługi prawnej, zarówno na terenie miasta Szczecin, jak i na terenie całej Polski. Oferowane usługi prawne polegają w szczególności na:

  • Dochodzeniu roszczeń z zawartych przez przedsiębiorcę umów cywilnoprawnych, w tym również między innymi w zakresie kary umownej czy zadatku
  • Analizy zawartych już umów cywilnoprawnych i konsekwencji z nich wynikających
  • Opracowywaniu projektów umów cywilnoprawnych zawieranych przez Klienta
  • Sporządzaniu opinii prawnych w kwestiach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa
  • Reprezentacji Klienta w sprawach sądowych, przed sądami polubownymi, jak również przed organami administracji publicznej
  • Przedsądowej i sądowej windykacji należności w trybie postępowania upominawczego, nakazowego i elektronicznego przed e-sądem
  • Konsultacje z prawnikiem w zakresie doraźnych problemów przedsiębiorstwa
  • Udział w negocjacjach, mediacjach i innych formach bezpośredniej reprezentacji Klienta przed jego kontrahentami.

Kancelaria zapewnia elastyczne i przejrzyste dostosowane do potrzeb Klienta zasady oraz warunki współpracy, zdając sobie sprawę, że sprawna obsługa prawna  jest gwarantem bezpieczeństwa i sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Usługi prawne:

Klienci indywidualni

Kancelaria udziela pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa karnego, cywilnego i innych dziedzin prawa.

Klienci biznesowi

Kancelaria służy fachową pomocą prawną na rzecz przedsiębiorców, zarówno doraźną jak i w formie stałej współpracy.

Porady prawne

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Szczecinie oferuje porady prawne udzielane przez adwokata zarówno w biurze jak również online.

Copyright © 2018   www.adwokat-karkosza.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.