Obsługa prawna Kancelaria Adwokacka Karkosza

Obsługa prawna

Świadczona przez adwokata kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, gwarantuje bezpieczeństwo w relacjach z kontrahentami, jak również pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów ze strony instytucji państwowych.

OBSŁUGA PRAWNA

Usługi prawne na rzecz przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej bez względu na wybraną formę oznacza permanentne zmagania z obowiązującym stanem prawnym, który to podlega dynamicznym zmianom.

Nierzadko przedsiębiorcy, którzy rozpoczynają funkcjonowanie w rzeczywistości gospodarczej, nie zdają sobie sprawy z wielości zagadnień, jakie winny zostać uporządkowane, aby uchronić się od późniejszych negatywnych konsekwencji prawnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kancelaria oferuje usługi w postaci stałej, okresowej lub doraźnej kompleksowej obsługi prawnej, zarówno na terenie miasta Szczecin, jak i na terenie całej Polski. Oferowane usługi prawne polegają w szczególności na:

  • Dochodzeniu roszczeń z zawartych przez przedsiębiorcę umów cywilnoprawnych, w tym również między innymi w zakresie kary umownej czy zadatku
  • Analizy zawartych już umów cywilnoprawnych i konsekwencji z nich wynikających
  • Opracowywaniu projektów umów cywilnoprawnych zawieranych przez Klienta
  • Sporządzaniu opinii prawnych w kwestiach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa
  • Reprezentacji Klienta w sprawach sądowych, przed sądami polubownymi, jak również przed organami administracji publicznej
  • Przedsądowej i sądowej windykacji należności w trybie postępowania upominawczego, nakazowego i elektronicznego przed e-sądem
  • Konsultacje z prawnikiem w zakresie doraźnych problemów przedsiębiorstwa
  • Udział w negocjacjach, mediacjach i innych formach bezpośredniej reprezentacji Klienta przed jego kontrahentami.

Kancelaria zapewnia elastyczne i przejrzyste dostosowane do potrzeb Klienta zasady oraz warunki współpracy, zdając sobie sprawę, że sprawna obsługa prawna  jest gwarantem bezpieczeństwa i sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Działalność gospodarcza? Lepiej zacząć od porady prawnej

Ewolucja przepisów i zmiany w ustawodawstwie powodują, że zasięgniecie porady prawnej jest bardzo dobrym rozwiązaniem nie tylko przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy rozpoczynający działalność nie zawsze nie zdają sobie sprawy z różnorodności niebezpieczeństw, które mogą mieć dla nich negatywne konsekwencje prawne  tak w sporach między kontrahentami, jak i z urzędem skarbowym czy też Prokuraturą.  Poza konsultacją z ekspertem w dziedzinie przepisów przed rozpoczęciem działalności, warto pomyśleć o kontynuacji współpracy z kancelarią na późniejszych etapach, tudzież zdecydować się na okresową kompleksową obsługę prawną.

Przydaje się obsługa prawna

Przepisy to jedna sprawa, ale nie jedyna. Działalność rynkowa to także zatargi z konkurencją, analizy umów, zmiany postaw wspólników, projekty kontraktów, negocjacje i mediacje, dochodzenia roszczeń, opinie prawne w sprawach szczegółów działalności, problemy doraźne i inne kwestie wymagające dostosowanie prawnika do indywidualnej sytuacji Klienta. W gruncie rzeczy tylko oparta na zaufaniu i profesjonalizmie obsługa prawna chroni interesy przedsiębiorstw i gwarantuje bezpieczeństwo w osiąganiu sukcesów.

Usługi prawne:

Klienci indywidualni
Klienci indywidualni

Kancelaria udziela pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa karnego, cywilnego i innych dziedzin prawa.

Klienci biznesowi Kancelaria Adwokacka w Szczecinie
Klienci biznesowi

Kancelaria służy fachową pomocą prawną na rzecz przedsiębiorców, zarówno doraźną jak i w formie stałej współpracy.

Porady prawne Adwokat Ernest Karkosza
Porady prawne

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Szczecinie oferuje porady prawne udzielane przez adwokata zarówno w biurze jak również online.

Copyright © 2018   www.adwokat-karkosza.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.